ZABIERZ FISKUSOWI ODDAJ HARCERZOWI –
PROSIMY O WPŁATY 1 % - WIĘCEJ INFORMACJI
W ZAKŁADCE : PODARUJ 1% .

piątek, 23 listopada 2018

Miasto Dobroci

Na czwartkowej zbiórce zuchy poznały opowiadanie o krainie w której wszyscy dzielili się "ciepłym i puchatym". Każdy kto dzielił się "ciepłym i puchatym" dostawał go coraz więcej, Wszyscy byli szczęśliwi. "Ciepłe i puchate" - to dobroć, którą powinniśmy dzielić się codziennie. Zuchy zrobiły klucze, które otwierały drzwi dobroci pamiętając o takich słowach jak: "dzień dobry", "do widzenia", "dziękuję", "przepraszam" i "proszę". Każdy powiedział o innej osobie coś dobrego, chociaż niektóre zuchy miały z tym problem. Na koniec zbiórki poznaliśmy kolejny punkt Prawa Zucha: "Wszystkim jest z zuchem dobrze".

Dziękujemy Emilce za rozszyfrowanie wskazówki dotyczącej miejsca do którego udaliśmy się podczas zbiórki. Wielkie brawa!!!

Na zadanie między zbiórkowe zuchy mają podzielić się z jak największą liczbą osób "ciepłym i puchatym" czyli zrobić coś dobrego.

Zachęcamy wszystkich rodziców do udziału w kiermaszu świątecznym organizowanym przez nasz Szczep w dniach 14-16 grudnia 2018. Jeśli ktoś chciałby przygotować ozdoby świąteczne, ciasteczka itd. prosimy o przynoszenie tych rzeczy na zbiórki do 13.12.2018r. Pieniążki zebrane podczas kiermaszu będą przeznaczone na zakup materiałów potrzebnych na zbiórkach oraz dofinansowanie wyjazdów.

W zakładce "Rodzice" są podane szczegóły dotyczące wysokości składek oraz konto na które należy je wpłacać.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza