ZABIERZ FISKUSOWI ODDAJ HARCERZOWI –
PROSIMY O WPŁATY 1 % - WIĘCEJ INFORMACJI
W ZAKŁADCE : PODARUJ 1% .

Jeśli chcesz nam pomóc koniecznie przeczytaj!!!

Szanowni Państwo,
po prawie piętnastoletniej przerwie w Łaziskach Górnych rozpoczęła swoją działalność największa w Polsce organizacja młodzieżowa - Związek Harcerstwa Polskiego.
17.02.2012 roku swoją pierwszą zbiórkę miały dzieci z klas 1-3 ze szkoły podstawowej nr 1 w Łaziskach Górnych, a już na początku nowego roku szkolnego do grona harcerskiego zaprosimy klasy 4-6. 
W chwili obecnej na cotygodniowe zbiórki uczęszcza ok. 40 dzieci, a liczba ta wraz z nowym rokiem szkolnym wzrośnie wraz z początkiem zbiórek klas 4-6.

 
Działania, jakie podejmujemy podczas zajęć mają na celu wskazanie dzieciom różnorodnych form aktywności, zarówno fizycznej jak i intelektualnej. Zadania realizowane na zbiórkach, wyjazdach stają się bodźcami do rozwijania indywidualnych zainteresowań, propagowania zdrowego trybu życia, a także przeciwdziałają odizolowaniu od poza lekcyjnych kontaktów z rówieśnikami.

Kadra drużyn swoją pracę wykonuje jako wolantoriusze, nie pobierając pensji za wykonywaną pracę.

Jednakże, nie ukrywamy iż realizacja tych zajęć wiąże się z nakładami finansowymi, dlatego też jeżeli macie Państwo możliwość wsparcia naszych działań finansowo lub też materialnie prosimy o kontakt.

Zapraszamy również do lektury oferty jaką przygotowaliśmy dla firm, które chciałyby nas 
wspomóc w naszych działaniachOferta dla sponsora.         

Czuwaj!
pwd. Jacek Kudla
511 587 287
jjdk@op.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza