ZABIERZ FISKUSOWI ODDAJ HARCERZOWI –
PROSIMY O WPŁATY 1 % - WIĘCEJ INFORMACJI
W ZAKŁADCE : PODARUJ 1% .

sobota, 29 listopada 2014

kilka ważnych informacji

Wczorajsza zbiórka przebiegła w klimacie "Andrzejek". Były wróżby, zabawa i coś słodkiego. Zuchy jak zawsze się spisały: przyszli poprzebierani i z mnóstwem smakołyków.

Kilka informacji:
1. Prosiłabym aby zuchy nauczyły się na następną zbiórkę całej piosenki na festiwal. Przypominam, że tekst znajduje się w zakładce "Piosenki i pląsy" a tytuł to: "Spojrzały aniołki". Zostały nam już tylko 2 zbiórki na ćwiczenia. Przypominam także o zgodach na festiwal, bez tej zgody dziecko nie pojedzie. Wzór zgody znajdziecie Państwo w zakładce dla rodziców. Można napisać ręcznie na kartce.
Na festiwal przebieramy się w aniołki (oczywiście kto może) a reszta w dzieci lub dorosłych.
Jeżeli ktoś z rodziców posiada niepotrzebne poduszki z pierzem to fajnie byłoby gdyby zuchy przyniosły na zbiórkę. Jak wynika z tekstu piosenki, chcielibyśmy przynajmniej jedną taką poduszkę rozpruć i rozrzucić pierze.


2. 6 grudnia w godz. 10 - 11.30 odbędą się Szczepowe Mikołajki. Wszystkie zuchy serdecznie zapraszamy. Należy ze sobą przynieść własnoręcznie zrobiony prezent. Prezent powinien być uniwersalny ponieważ nie wiadomo, kto go dostanie.3. Wielki Konkurs Świąteczny - wycinek z plakatu. Jeżeli jest taka możliwość dzieciaki mogą przynieść gotowe prace na zbiórkę.
Tradycyjnie, jak co roku zapraszamy Ciebie i Twoje zuchy do udziału w Wielkim Konkursie Świątecznym. Proponujemy, abyście święta spędzili ekologicznie i w ten czas pełen czaru wykorzystali dary natury. Wykonajcie ozdoby świąteczne tylko z materiałów biodegradowalnych, użyjcie to, co znajdziecie w lesie, ogródku czy w polu, i weźcie udział w jednej, a nawet wszystkich niżej wymienionych kategoriach.


Anioł

Gwiazda

Wieniec

Kartka świąteczna z życzeniami

Bombka choinkowa
Serdecznie zachęcamy

 Po ocenie, wybrane prace pojadą na uroczystość odebrania Ognia Betlejemskiego na Jasnej Górze.

Pamiętajcie jednak o kilku ważnych sprawach:

-          praca musi być wykonana własnoręcznie przez zuchy
-          praca musi być wykonana z surowców z surowców biodegradowalnych i darów natury
-          praca musi być trwała (dobrze sklejona, zszyta itd.) tak, aby można było ją w całości i w stanie nienaruszonym przewieźć na Jasną Górę, pamiętajcie, że jeśli używacie materiałów typu masa solna a prace w trakcie transportu zawilgotnieją to ulegną zniszczeniu  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza