ZABIERZ FISKUSOWI ODDAJ HARCERZOWI –
PROSIMY O WPŁATY 1 % - WIĘCEJ INFORMACJI
W ZAKŁADCE : PODARUJ 1% .

wtorek, 17 września 2019

informacje - Święto Pieczonego Ziemniaka oraz Jesienne Spotkania na Szlaku

Za nami pierwsza zbiórka w nowym roku harcerskim. Bardzo się cieszę, że powitaliśmy 4 nowe osoby. Mam nadzieję, że z czasem będzie nas więcej. Na zbiórce trochę powspominaliśmy wakacje, rozwiązaliśmy krzyżówkę, której hasło pokazało co będzie myślą przewodnią w tym roku a mianowicie" PRZYGODA". I właśnie od tego zaczynamy. Poniżej parę bardzo ważnych informacji:


Zapraszamy całe rodziny zuchów oraz harcerzy na kolejne Święto Pieczonego Ziemniaka, które odbędzie się 20.09.2019 o godzinie 17.00 – ogródki działkowe Energetyk (obok Ergu – ulica Stokrotek). W trakcie jak co roku apel Szczepu oraz obrzęd przekazania zuchów do drużyny harcerskiej oraz harcerzy do drużyny starszoharcerskiej.
5.10.2019 – zapraszamy zuchy, harcerzy, wędrowników oraz ich rodziny na Jesienne Spotkania na Szlaku, które w tym roku odbędą się w Schronisku PTTK Na Magurce-Beskid Mały. Koszt wyjazdu dla zuchów, harcerzy, wędrowników : 20 zł, koszt wyjazdu dla rodziców : 35 zł. W cenie transport, oraz posiłek. Informacje o godzinie wyjazdu zostaną podane na stronie Szczepu. Zgłoszenia u komendanta Szczepu pod numerem telefonu 511 587 287, termin zgłoszeń – do 26.09.2019.

Do zobaczenia w czwartek o godz. 17.00.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza