ZABIERZ FISKUSOWI ODDAJ HARCERZOWI –
PROSIMY O WPŁATY 1 % - WIĘCEJ INFORMACJI
W ZAKŁADCE : PODARUJ 1% .

piątek, 31 maja 2019

Podróżnik - Czechy

Na wczorajszej zbiórce odbyliśmy podróż do Czech. Zagraliśmy wspólnie w "rajče" ("pomidor") ale było śmiechu. Następnie zuchy spróbowały specjału z Czech czyli knedli (szkoda że tak mało :)). Po poznaniu podstawowych pojęć czyli: "Dobrý den, Sbohem, Děkuji, zabraliśmy się do malowania flagi Czech.
Na koniec zbiórki Emilka (nowa dziewczynka) wylosowała kraj do którego udamy się za tydzień. A będzie to: RUMUNIA.

Pamiętajcie o ostatniej zbiórce w tym roku harcerskim, która odbędzie się wyjątkowo w piątek 14 czerwca od 17.00 do soboty 15 czerwca do godz. 9.00. Proszę o napisanie zgód o treści:

                                                                                                 Łaziska Górne, data

"Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka (imię i nazwisko) w nocce, która odbędzie się 14-15.06.2019 r. w harcówce Szczepu w Łaziskach Górnych."

                                                                                                               podpis rodzica


Rozpoczęcie o godzinie 19.00 a zakończenie 9.00 dnia następnego. Zuchy przynoszą ze sobą gotowe kanapki na kolację, picie, dres do spania, śpiwór, karimatę (kto ma - ewentualnie może być jakiś koc), szczoteczkę, pastę itp. Jeśli chcą to coś słodkiego. Jeśli chodzi o śniadanie będziemy robili wszyscy razem, a rzeczy które mają przynieść podam w terminie późniejszym, jak będzie wiadomo, kto uczestniczy w nocce.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza