ZABIERZ FISKUSOWI ODDAJ HARCERZOWI –
PROSIMY O WPŁATY 1 % - WIĘCEJ INFORMACJI
W ZAKŁADCE : PODARUJ 1% .

czwartek, 30 listopada 2017

kiermasz+maleńswo+tygrysek+WKS

Na dzisiejszej zbiórce poznaliśmy kolejnych bohaterów naszej sprawności czyli: "Tygryska" i "Maleństwo" a jak wiadomo, obydwoje uwielbiają brykać. Odbyły się zawody w 2 grupach. Najważniejsza była współpraca. Nowe zuchy poznały jeden z "Praw Zucha" - "Zuch stara się być coraz lepszy". Gromada była podzielona także na 2-osobowe grupy, które miały za zadanie pokolorować jednego z bohaterów a postacie, który uzyskały największe wsparcie zostały umieszczone na makiecie. Pozostałe są na tablicy. Zuchy naprawdę się bardzo starały.

Dziękuję wszystkim rodzicom, którzy przyczynili się do zrobienia ozdób świątecznych na kiermasz, który odbędzie się w dniach 4-8 grudnia 2017 w Szkole Podstawowej Nr 1 w Łaziskach Górnych. Po raz kolejny mogę na Was liczyć.

2 prace pojadą jutro na "Wielki Konkurs Świąteczny" do Chorągwi Śląskiej. Jeżeli uda nam się zająć jakieś miejsce to prace będą przewiezione na "Jasną Górę" i będą mogli je obejrzeć wszyscy podczas przekazania "Betlejemskiego Światełka Pokoju". Trzymajcie kciuki.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza