ZABIERZ FISKUSOWI ODDAJ HARCERZOWI –
PROSIMY O WPŁATY 1 % - WIĘCEJ INFORMACJI
W ZAKŁADCE : PODARUJ 1% .

niedziela, 17 września 2017

pierwsza zbiórka i już dużo pracy przed nami

Znalezione obrazy dla zapytania scena rysunekNa czwartkowej zbiórce spotkaliśmy się w harcówce o godz. 17.00. Pomimo, że jest to nowa godzina naszych zbiórek zabrakło tylko 2 osób. Na zbiórkę przyszło także 5 nowych osób, które serdecznie powitaliśmy w naszych skromnych progach. Nowe zuchy to: Milena, Agata, Misia, Mateusz oraz Kuba. Na koniec zbiórki potwierdziły, że przyjdą na kolejną z czego się bardzo cieszymy.
Ale to nie koniec. Druhna Jola poinformowała nas, że 12 października będziemy obchodzili "Święto Drzewa" wraz z Burmistrzem Łazisk Górnych Aleksandrem Wyrą oraz Wydziałem Ochrony Środowiska. Oj będzie się działo. Aby umilić obchodzone Święto - będziemy przygotowywać przedstawienie. Każdy zuch będzie brał udział w przedstawieniu i będzie miał coś do powiedzenia. W zakładce"dla zuchów" znajduje się scenariusz całego przedstawienia z podziałem na role. Jeśli ktoś ma możliwość to można wydrukować aby zuchy wiedziały kiedy i po kim mówią.


Z okazji Święta Drzewa mamy również konkurs plastyczny. Dokładny regulamin na stronie szczepu - w skrócie: prace dowolną techniką A4, praca powinna zawierać wizerunek wieży spadochronowej w Katowicach oraz drzewa. Prace oddajemy do 4.10 w harcówce. Dla zwycięzców mamy nagrody rzeczowe.Gratulacje dla Adasia za zdobycie 3 gwiazdki.

Uwaga! Spotkanie z rodzicami odbędzie się w środę 20.09.2017 o godz. 18.00 w harcówce.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza