ZABIERZ FISKUSOWI ODDAJ HARCERZOWI –
PROSIMY O WPŁATY 1 % - WIĘCEJ INFORMACJI
W ZAKŁADCE : PODARUJ 1% .

sobota, 21 listopada 2015

Święty Mikołaj ciężko pracuje

Na wczorajszej zbiórce postanowiliśmy zostać pomocnikami św. Mikołaja. W związku z tym, że dużo krasnoludków, które pracują w fabrykach zabawek, zachorowało istnieje możliwość, że dzieci nie dostaną zabawek. Podjęliśmy decyzję, że Mikołajowi pomożemy. Ale najpierw musieliśmy się sprawdzić czy damy radę. Rozegrał się turniej: zuchy w grupach miały za zadanie w czasie 30 sekund ułożyć z prezentów jak największą wieżę, rozpoznać jak najwięcej zapachów oraz zapakować prezent. Daliśmy radę i na znak, że jesteśmy pomocnikami otrzymaliśmy czerwone pomponiki, które będziemy nosić na zbiórkach przed świątecznych. Zuchy mogły także zdecydować o zdobywaniu kolejnej sprawności indywidualnej: "Strażnika Betlejemskiego Światełka Pokoju". Nowe zuchy poznały także jeden z punków Prawa Zucha "Zuch jest dzielny" - tak jak każdy pomocnik Mikołaja.
Postanowiliśmy wspólnie przygotować jasełka. Każdy zuch otrzymał rolę, której ma się nauczyć. Jedynie Wirginia oraz Kuba mogą mieć role napisane na kartkach i mogą je czytać, gdyż ich role są najdłuższe.

Poniżej znajduje się regulamin Wielkiego Konkursu Świątecznego, w którym co roku bierzemy udział. Zuchy mogą zrobić ozdoby w domu i przynieść na zbiórkę w piątek. Kategorie w których można wziąć udział są w regulaminie. Czekam na wspaniałe ozdoby.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza