ZABIERZ FISKUSOWI ODDAJ HARCERZOWI –
PROSIMY O WPŁATY 1 % - WIĘCEJ INFORMACJI
W ZAKŁADCE : PODARUJ 1% .

sobota, 25 kwietnia 2015

targ sprawności + 2 maja

Na wczorajszej zbiórce odbył się "Targ Sprawności". Zuchy miały do wyboru 3 sprawności, które chciałyby zdobywać podczas najbliższych zbiórek. Były to: "Śmieszek", "Obywatel Unii Europejskiej" oraz "Dobry opiekun". (karty sprawności są dostępne w zakładce "karty sprawności".
Na koniec zbiórki Obietnicę Zuchową złożyli: Filip, Mateusz oraz Tobiasz. Gratuluję serdecznie i życzę aby Prawo Zucha stało się dla nich drogowskazem.

W związku z tym, że w przyszłym tygodniu zbiórki nie będzie (1 Maj) spotykamy się na "Święcie Flagi" - 2 maja o godz. 10.15 przed MDK w Łaziskach Górnych. Wszyscy, którzy mają ubierają mundury.
Jednocześnie przypominam, że w regulaminie dotyczącym konkursu organizowanym dla szkół na jak największą reprezentację uczniów w strojach biało - czerwonych, jest zapis, że członkowie 1 Szczepu DHiZ "Łaziska" reprezentują szczep a nie szkołę (czyli są wykluczeni z konkursu).

Do zobaczenia 2 Maja. Więcej informacji na temat "Święta Flagi" można znaleźć na stroni internetowej Szczepu: http://szczep-laziska.blogspot.com/

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza