ZABIERZ FISKUSOWI ODDAJ HARCERZOWI –
PROSIMY O WPŁATY 1 % - WIĘCEJ INFORMACJI
W ZAKŁADCE : PODARUJ 1% .

sobota, 28 czerwca 2014

powitaliśmy wakacje

W dniu dzisiejszym cały 1 Szczep DHiZ "Łaziska" zakończył rok harcerski 2013/2014 i powitał wakacje. Wybraliśmy się do pszczelarza - Pana Tomasza Kosiak , gdzie zobaczyliśmy jak zbudowany jest ul oraz zobaczyliśmy z bliska przedszkole pszczółek. Państwo Ania i  Bartek Syryjczyk przygotowali dla nas ognisko na którym mogliśmy piec kiełbaski. Pan Bartek przygotował dużą grę, gdzie dzieciaki były krzyżykami i kółkami oraz pokazał w jaki sprytny sposób można taką grę zrobić samemu (zuchy przy pomocy rodziców). Każda drużyna otrzymała podręczną wersję gry w kółko i krzyżyk natomiast do harcówki otrzymaliśmy większą wersję tej gry (z pieńka i kołków). Na koniec wszyscy otrzymali znaczki, które będą nam przypominały wspaniałą zabawę. Wszyscy mogą ją przypiąć do prawej kieszeni munduru. Dodatkowo dwoje zuchów otrzymało: Gosia Syryjczyk  - 3 gwiazdkę, Oskar Wenglorz - 2 gwiazdkę. Serdecznie im gratulujemy i prosimy o więcej.
Czas przeleciał nam bardzo szybko, bawiliśmy się świetnie.
Bardzo dziękujemy Panu Bartkowi za przygotowanie Szczepowego Zakończenia Roku Harcerskiego 2013/2014. Myślę, że na długo zapadnie nam w pamięci.

1 komentarz:

  1. Pozostał pewien niedosyt - zabrakło 'osioła'. Mam nadzieję, że nadrobimy taniec na następnej imprezie. Dodam, że na belgijkę również byliśmy przygotowani ;-)

    OdpowiedzUsuń