ZABIERZ FISKUSOWI ODDAJ HARCERZOWI –
PROSIMY O WPŁATY 1 % - WIĘCEJ INFORMACJI
W ZAKŁADCE : PODARUJ 1% .

wtorek, 4 grudnia 2012

Ważne informacje

Szanowni Rodzice,
w dniu 30 Listopada odbyło się pierwsze spotkanie z Rodzicami dzieci z naszej gromady oraz drużyny harcerskiej. Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.
Podczas spotkania przedstawiliśmy nasze plany na przyszły rok, a także plany dotyczące przyszłorocznego obozu i koloni zuchowej.

Podczas spotkania zapadły dwie bardzo ważne decyzje.

1. Zebrani rodzice wyrazili zgodę na wprowadzenie dodatkowej składki w wysokości 10 zł/ na półrocze.
Zebrana kwota zostanie przeznaczona na zakup plakietek sprawności, które dzieci zdobywają w trakcie roku, znaczków zucha, krzyży harcerskich, chust oraz innych rzeczy, które w trakcie roku są wręczane dzieciom podczas zbiórek. Zebrana kwota będzie ewidencjonowana na "koncie" danego dziecka a kupowane przez nas dla niego plakietki itp. będą pomniejszały kwotę z "konta". Na koniec danego roku kalendarzowego dostaniecie Państwo zwrot pozostałej kwoty, lub też za Państwa zgodą zostanie ona przepisana na kolejny rok.

2. Ustaliliśmy również, że z początkiem roku 2013 w Łaziskach Górnych powstanie Koło Przyjaciół Harcerstwa - w chwili obecnej na wstępnej liście członkowskiej znajduje się kilkanaście osób - rodziców naszych zuchów i harcerzy. Wkrótce na stronie pojawi się zakładka z informacjami na temat działalności i zasad Ruchu Przyjaciół Harcerstwa.
Osoby, które nie były na spotkaniu a chciałyby dołączyć do KPH prosimy o kontakt z dh. Jackiem Kudla - e-mail: jjdk@op.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza