ZABIERZ FISKUSOWI ODDAJ HARCERZOWI –
PROSIMY O WPŁATY 1 % - WIĘCEJ INFORMACJI
W ZAKŁADCE : PODARUJ 1% .

sobota, 2 czerwca 2012

Zuchowy weekend

Witamy po zuchowych weekendowych harcach

Zapraszamy do Galerii Gromady gdzie znajdują się nowe zdjęcia.

W tym tygodniu mieliśmy bardzo pracowity weekend.
Rozpoczęliśmy w dniu 01.06.2012 współorganizacją Dnia Dziecka - nasza gromada uczestniczyła w obchodach Dnia Dziecka w Miejskim Domu Kultury. Zuchy oraz pozostałe dzieci bawiły się na scenie MDK wraz z Jasiem i Markiem oraz kadrą naszej gromady.
Dh. Jola z dh. Agnieszką oraz dh. Natalią tworzyły niezapomniane obrazy na twarzach dzieci, a pozostała część naszej kadry bawiła się z dziećmi na scenie.

Jednocześnie prowadziliśmy kawiarenkę, gdzie wszyscy mogli poczęstować się kawą oraz wspaniałymi ciastami, które upiekli rodzice naszych zuchów. A dochód ze sprzedaży ciast przeznaczony będzie na dofinansowanie zajęć programowych naszej gromady.
ZEBRALIŚMY W SUMIE 425,86 PLN.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu.
W tym miejscu chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować: Pani Żołneczko, Pani Stawowskiej, Pani Bosek, Państwu Syryjczyk, Pani Murowskiej za pomoc w organizacji kawiarenki oraz przepyszne ciasta.

Kolejnym dniem w naszym kalendarzu była sobota - a więc czas na wielki piknik zuchowy.
Na polu u dh. Komendanta Hufca ( bardzo dziękujemy ) zebrały się: gromada zuchowa Dzielni Podróżnicy z Orzesza, gromada zuchowa Słonecznikowe Ludki z Łazisk Górnych ( to my ) oraz gromada zuchowa Kolekcjonerzy Kolorowych Kredek z Mikołowa.
Zuchy podczas pikniku brały udział w zajęciach przygotowanych przez poszczególne gromady, które były związane z sprawnościami (programem) aktualnie realizowanymi przez gromady.
Dodatkowo wszystkie zuchy brały udział w turnieju dotyczącym kultury,(teatru, literatury), zajęciach sportowych, oraz zuchowych plasach i zabawach.
Na koniec każdy posilił się kiełbaską z grilla.  
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza